تیم یادانه

ما اینجاییم تا زندگی‌ها رو بهتر کنیم 🙂

 

سلام! ممنون از این‌که به وب‌سایت ما اومدی. اسم این‌جا «یادانه»ست و ما همه‌مون عاشق یادگیری هستیم! یادگیری واقعاً ما رو خوش‌حال می‌کنه.

اگه بخوایم از فلسفه‌ی به‌وجود اومدن این‌جا بگیم، باید اول از اسمش شروع کنیم. «یادانه» برای این به‌وجود اومده که با «یاد» دادن مهارت‌های مختلف، باعث بهتر شدن زندگی آدم‌ها بشه. بهتر کردن زندگی همه‌ی آدم‌ها، کار واقعاً سختیه.

در طول تاریخ، خیلی‌ها بودن که می‌خواستن زندگی‌ها رو بهتر کنن و یا دنیا رو عوض کنن. راستش، ما نیومدیم که قوانین دنیا و خود دنیا رو عوض کنیم!

هدف ما اینه که آموزش‌هایی با دستورالعمل‌های صفر تا صد در اختیار همه بذاریم تا با طی کردن یک مسیر کاملاً مخصوص و شخصی، بتونن به بهترین نحو، تو این دنیا زندگی کنن.  تو این مسیر هم تنها نیستیم! تعداد زیادی از اساتید خبره و شناخته‌شده‌ی ایران هم ما رو همراهی خواهند کرد.

کاری که ما شروعش کردیم، ایجاد یه «بانک راهکارهای ویدئویی» پر و پیمونه که هر روز در حال تکمیل کردنش هستیم و قراره به جایی برسه که در تمام زمینه‌های مختلف، آموزش داشته باشیم.

در ضمن، این بانک با همه‌ی بانک‌های دیگه‌ای که دیدی متفاوته. هر ویدئویی که انتخاب کنی، علاوه بر خود ویدئوها، شامل هدایای دیگه‌ای هم هست که یادگیری اون محتوا را مثل آب خوردن برات آسون می‌کنه. این هدایا می‌تونن خلاصه‌ی ویدئو، فایل صوتی، متن کامل ویدئو، کلیپ، کتاب و چک‌لیست باشن.

ما یکی از برجسته‌ترین تفاوت‌هامون نسبت به دیگران، ارائه دادن چک‌لیست‌ یا برگه دستورالعمل‌های اجرائی همیشگیه. داشتن یه چک‌لیست، به تضمین و تکمیل انجام یه کار کمک می‌کنه. داخل یه چک‌لیست، اقدامات قدم به قدم برای تموم شدن هرکاری نوشته می‌شه. ما هم برای این‌که آموزش‌هامون ملکه‌ی ذهن کاربران بشن، براشون چک‌لیست‌های دقیق تهیه می‌کنیم.

تا یادمون نرفته، این رو هم بگیم که همه‌ی محصولات ما گارانتی دارن و در صورت نارضایتی کاربران، تمام پولی که پرداخت کردن رو بهشون برمی‌گردونیم. تازه یه بخشی از بانک هم مخصوص آموزش‌های رایگانه. می‌تونی با گشت زدن تو این محیط، کلی خوش بگذرونی.

ما که خیلی داره بهمون خوش می‌گذره. هر روز با انگیزه‌تر دور هم جمع می‌شیم و خیلی هیجان‌زده هستیم که داریم برای یه هدف بزرگ تلاش می‌کنیم. ازت ممنونیم که تو این مسیر همراه ما هستی. تو و بقیه‌ی یادانه‌ای‌ها، سرمایه‌ی ما هستین و ما به داشتن شما افتخار می‌کنیم. ما همیشه این‌جا هستیم، هر وقت دوس داشتی، می‌تونی بهمون سر بزنی 🙂

مجتبی برنا
( مدیر عامل و موسس )
“زندگی به بخشنده‌ها می‌بخشد و
از گیرنده ها می‌گیرد”

____   ____
سیستم سازی، طراحی استراتژی، دیزاین

علیرضا صانعی
( مدیر روابط عمومی )

 “بنام خالق زیبایی‌ها
پدرم نامم را انتخاب نمود و اجدادم فامیلم را
دیگر بس است بقیه اش با خودم
دنیا در حال تغییر هست و ماهم در حال پیشرفت “

____   ____
مطالعه – شنا – سوارکاری

حسین پارسافرد
( مدیر سایت )
“ان الله لا یغیر ما بقوم حتی یغیروا بانفسهم

خداوند سرنوشت هیچ قومی و «ملّتی» را تغییر  نمی‌دهد مگر آنکه آنها خود تغییر دهند.

____   ____
 برنامه نویسی- شبکه – سکوت

فرهاد عراقی
( مدیر بازاریابی )
 ” من عاشق بازاریابی و‌ استراتژی در کسب و کار هستم.این رابدانید یکی از دلایل اصلی موفقیت یا شکست کسب و کارها موفقیت یا شکست در تلاش‌های بازاریابی است “

____   ____
مطالعه-آموزش دیدن-سیب زمینی سرخ کرده

زینب السادات حسینی
( مدیر هنری )
 “آینده نتیجه انتخاب ها و تصمیم هایی است
که اکنون می گیرید. “

____   ____
کتاب – موسیقی – فیلم

مریم حیدری
( نویسنده و مترجم )
 “امروز را غنیمت بشمار ؛ اما این نیر میگذرد.“

____   ____
زندگی متعادل–ماورا الطبیعه–پیشرفت

شکیبا نوروزی
( مترجم )
 “آنقدر شکست می خورم، تا شکست دادن را بیاموزم“

____   ____
موسیقی – فیلم – سفر


logo-samandehi