چگونه یک سازمان را موفق کنیم ؟ ( هدیه یادانه به شما )


kevin-gaskel

  چگونه یک سازمان را موفق کنیم؟

  ۲ ساعت و ۱۷ دقیقه

  حجم : ۳۸۴ مگابایت

  قیمت :  ۴۹۰۰۰ تومان   رایگان


موضوعی که در این فیلم مطرح می‌شود، این است که چگونه یک سازمان را موفق کنیم؟ باید به این سوال پاسخ دهیم که مدیریت یک مجموعه به معنای رهبری آن است و یا به معنای پادشاهی است؟ آیا یک قهرمان می‌تواند از عهدۀ مدیریت صحیح یک سازمان برآید و یا یک رهبر؟ اختلاف یک رهبر و یک قهرمان در چیست؟
به این منظور، در این فیلم آقای کوین گسکل مدیرعامل سابق بی‌ام‌دبلیو، لامبورگینی و پورشه قصد دارد تجربیات و مثال‌هایی از سابقۀ درخشان خودش را در اختیار شما قرار دهد. کارهایی که به قول خودش: من آنقدر خوشبخت بوده‌ام که در زندگی آنها را تجربه کنم.
کوین گسکل می‌گوید : « به اعتقاد بنده، شرکت‌ها نمی‌توانند بر روی یک خط مستقیم رشد کنند؛ بلکه آنها در طی چند مرحله رشد می‌کنند. همچنین مراحلی که شرکت در طی زمان، در آنها قرار می‌گیرد، یکسان نیستند. شرکت‌ها باید پیشرفت کنند و مورد تغییر و تحول قرار بگیرند؛ چراکه محیط اطراف و فناوری موجود در زمان آنها، دائماً در حال تغییر است.
نکته‌ای که باید به آن توجه کنید، این است که تداوم بقا برای شرکت‌ها لازم و ضروری است. هیچ شرکتی نمی‌تواند اینگونه فکر کند که من می‌توانم همیشه پیشرفت کنم، بدون اینکه با رکود مواجه شوم! در واقع، هیچ شرکتی نمی‌تواند روند رشد را ادامه دهد، بدون اینکه در فعالیت خود تغییر و تحول ایجاد کند. به همین دلیل است که ما بیان می‌کنیم که بقای شرکت‌ها اهمیت بسزایی دارد.
نمی‌توانیم بیان کنیم که تمامی شرکت‌ها بقا دارند. هر تغییری که ایجاد می‌شود، برای سازمان بسیار چالش‌برانگیز است.

این فیلم با ارزش را به رایگان در اختیارتان قرار می‌دهیم تا با دقت آن را ببینید و از تجربه‌های مدیر عامل سابق شرکت‌های بزرگی مثل بی‌ام‌دبلیو، لامبورگینی و پورشه در زندگی و کسب و کارتان استفاده کنید.
این فیلم برای راحتی شما به زبان فارسی دوبله شده است.

این فیلم با ارزش را به رایگان در اختیارتان قرار می‌دهیم تا با دقت آن را ببینید و از تجربه‌های مدیر عامل سابق شرکت‌های بزرگی مثل بی‌ام‌دبلیو، لامبورگینی و پورشه در زندگی و کسب و کارتان استفاده کنید.
این فیلم برای راحتی شما به زبان فارسی دوبله شده است.