این‌جا چه جور سایتی است؟

یادانه یک وب‌سایت برای ارائه‌ی آموزش‌های آنلاین است. ما در این مجموعه می‌کوشیم تا آموزش‌های آنلاین را به بهترین شکل ممکن در اختیار شما بگذاریم. علاوه‌بر ارائه‌ی هر محصول آموزشی در فرمت‌های مختلفی مثل ویدئو، صوت و متن، محصولات‌مان را به شرط چاقو در اختیار شما می‌گذاریم! یعنی، تکه هایی کاربردی از هر محصول را به عنوان یک آموزش ویژه به شما پیشکش و عرضه می‌کنیم. این تکه‌ها، کاملاً رایگان در اختیار شما هستند و شما با توجه به کیفیت آن‌ها، برای خرید هر محصولی، کاملاً مختار هستید. شما نه‌تنها قبل از تهیه‌ی محصول، می‌توانید کیفیت آن را تست کنید؛ بلکه بعد از تهیه، اگر سطح کیفی محصولی پایین‌تر از انتظار شما بود، می‌توانید تمام پول خود را پس بگیرید!

پس، یادانه صرفاً محلی برای به اشتراک گذاشتن ویدئو نیست؛ بلکه، وب‌سایتی برای «ارائه‌ی محصولات آموزشی به همراه ویدئوهای کاربردی رایگان و گارانتی» است!

آن‌چه که هست

معمولاً وقتی به یک فروشگاه آنلاین برای خرید محصولات آموزشی مراجعه کنید، هیچ سرنخی از محتویات داخل آن محصولات نخواهید داشت. قبل از خرید، نمی‌توانید سر در بیاورید داخل آن محصول آموزشی چه خبر است و سطح آموزه‌های آن و کیفیت کلی کار را لمس کنید. مجبور می‌شوید که صرفاً بر اساس یک اعتماد کلی نسبت به سازنده‌ی اثر، آن محصول را تهیه کنید و بعد از پرداخت پول است که تازه می توانید به حال و هوای واقعی آن و کیفیت کلی کار پی ببرید! البته، خود این سر بسته بودن، در اکثر مواقع باعث می‌شود از نتیجه‌ی نهایی کار سرخورده شوید و احساس کنید که کلاه سرتان رفته و آن محصول، چیزی نبوده که انتظار داشته‌اید.

درست مثل چشیدن طعم خوشمزه‌ی غذای یک سرآشپز قبل از سفارش دادن غذا به او، که این بسیار موثرتر از هر نوع تبلیغی برای اوست.

و به این طریق، تولیدکنندگان محصولات هم فراتر از هر ادعایی، در شرایطی قرار می گیرند که مجبور می‌شوند با بهترین کیفیت هایشان با هم رقابت کنند و این در مجموع، به نفع شما است!

 آن‌چه که باید باشد

کلمه‌ی اصلی در این‌جا «لمس کردن» است و شاید بشود اسمش را گذاشت «چشیدن». این، یعنی قبل از این‌که شما بخواهید کل آموزش مورد نیاز خود را تهیه کنید و حتی به خریدن آن فکر کنید، بتوانید با دست‌یابی به بخش‌هایی از آن، در حال و هوا و در فضای کلی آن قرار بگیرید. بدین طریق، عملاً و به‌صورت کاربردی، می‌توانید یکی از بهترین و مهم‌ترین تکه‌های آموزش نهایی را ببینید و از آن استفاده کنید. ما و تولیدکنندگان اصلی آثار، بدون هیچ چشم داشتی، این اطلاعات را با کمال میل در اختیار شما قرار می دهیم.

آن‌چه که باید از ما بخواهید

بنابراین، در یادانه باید کاربردی‌ترین و موثرترین آموزش ها، از پیشروترین و به‌روزترین مدرسان ایرانی و خارجی را دریافت کنید. البته به شرط چاقو! یعنی با چشیدن و لمس کردن و استفاده‌ی عملی از طعم کلی این آموزش‌ها.

در نهایت هم یک یا دو محصول پیشنهادی دیگر را به شما معرفی می‌کنیم که آن‌ها نیز بسیار با ارزش‌اند و معمولاً قیمت متفاوتی نسبت به محصول حاضر دارند. در آن‌جا هم همین روندِ از ویدئو تا محصول و پیشنهاد ادامه پیدا می کند. البته همه‌ی صفحات و مطالب ویدئویی سایت ما لزوماً در ارتباط با یک محصول آموزشی نیستند.

روند کار

ویدئوهای با ارزشِ مربوط به هر محصول، معمولاً در یک صفحه‌ی واحد و به صورت پشت سر هم در اختیار شما قرار خواهند گرفت و در کنار آن‌ها، گاهی دستورالعمل‌های موثر و فایل‌های راهنمای دیگری نیز ارائه می‌شوند.

در پایینِ این مطالب لینکی قرار داده می‌شود که شما در صورت علاقه می‌توانید درباره محصولِ مرتبط با این ویدئوها اطلاعات و شناخت کامل‌تری پیدا کنید.

حوزه ها

ما در این وبسایت ۷ زیرمجموعه‌ی اصلی داریم که هرکدام از آن‌ها به بخش‌های متفاوتی تقسیم می‌شوند. در مجموع، تلاش کرده‌ایم هر نوع آموزشی را که فکرش را می‌شود کرد در این حوزه‌ها پیش‌بینی کنیم! این حوزه‌ها به ترتیب زیر هستند:

از طرفی، برای آن‌ها که شاید خودشان تریبون و پایگاه شناخته شده‌تری برای ارائه و عرضه‌ی محصولات‌شان دارند، ما می‌توانیم یک «کانال» توزیع جدید و یک شبکه‌ی ارتباطی قابل توجه باشیم.

بنا براین، ما از طریق این سایت، هم نام و اطلاعات مربوط به بیزنس شما را نشر می‌دهیم و هم مانند یک شعبه‌ی فروش به سوددهی بیشتر محصولات‌تان کمک می‌کنیم.

و در نهایت، این فایل‌های منتخب ویدئویی که اساس کار وب‌سایت ما را هم تشکیل می دهند، یک فرصت دوجانبه کم نظیرند: هم برای شما و هم برای مخاطبان شما! در واقع، شما با این کار در ابتدا فرصت خوبی به مخاطبان‌تان می دهید که یک آموزشِ با ارزش و کاربردی را دریافت کنند؛ و در ضمن آن، یک فرصت عالی و بسیار موثر هم برای خودتان ایجاد می‌کنید که از طریق این فایل‌ها به آن‌ها معرفی شوید و بتوانید آن‌ها را به سمت خود و آموزش‌تان جذب کنید.

سخنی با صاحبان محصول :

ما در این سیستم به یکی از نیازهای بزرگ بسیاری از تولید کنندگان اطلاعات نیز توجه داشته‌ایم و تلاش کرده‌ایم که برای شما یک «تریبون» قابل اعتماد و اثربخش باشیم. ما قصد داریم نیاز شما به اطلاع‌رسانی و برقراری تعامل و ارتباط با بازار هدف‌تان را برطرف کنیم. بودن در فضایی که به طور حرفه‌ای مخاطبان و علاقه‌مندان خاص یک حوزه را هدف‌گیری می‌کند و با آنان به تعامل می‌پردازد، فرصتی نیست که به راحتی بتوان از آن چشم‌پوشی کرد!